menu

Zasklení balkonů, kompletní servis zasklívání, dodávky plastových a dřevěných dveří

Zasklení balkonů, plastové dveře, pergoly, zimní zahrady

Dřevohliníková okna

Duoline – 68, 78, 88

x

 

x
Profil

Možnost vybrat si z profilů tří hloubek: 68 mm, 78 mm, 88 mm ve třech dřevěných provedeních: tři nebo čtyři pevné hranoly: 450 + meranti, borovice a modřínu, a s hliníkovým uzávěrem zvenku.

x
Okna

Standardní balíček se dvěma skly s tloušťkou 24 mm, součinitel prostupu tepla Ug = 1,0 W/(m2K) PN-EN674. Možnost instalace dvou, tří nebo čtyř skel.

  • Pro Duoline 68 mm - max. tloušťka zasklení 42 mm součinitel prostupu tepla Ug = 0,6 W/(m2K).
  • Pro Duoline 78 mm - max. tloušťka zasklení 48 mm součinitel prostupu tepla Ug = 0,5 W/(m2K).
  • Pro Duoline 88 mm - max. tloušťka zasklení je 50 mm, součinitel prostupu tepla Ug = 0,5 W/(m2K) při kompletu s třemi skly nebo Ug = 0,3 W/(m2K) při kompletu se čtyřmi skly s kryptonem.

Možnost využití skel se zvýšenou zvukovou izolací, tvrzených, bezpečných proti vloupání, ozdobných, s filtrem proti slunečnímu záření.

c
Doplňky

Maco Multi Matic KS; Ve standardu dvě západky proti krádeži; okno s blokádou proti nesprávné poloze kliky *; mikroventilace **; volitelné použití skrytého závěsu. 
* V závislosti na výšce okna 
** Pro okna s možností ventilace

xDokonalá kvalita
Vysoce kvalitní díly použité u systému, mj. využití pečlivě selektovaného dřeva, garantují mnohaletou spolehlivost a trvanlivost.

Stabilní konstrukce
Robustní dřevohliníková konstrukce zajišťují mimořádnou stabilitu okenních výrobků

Energetická úspora
Na úrovni 0,79 W/(m2K) – součinitel vypočtený v případě použití systému okenních skel 4/18/4/18/4 – 0,5 W/(m2K) pro referenční okno Duoline 88 1230 x 1480 ze dřeva meranti

Trvanlivost

Použitý profil, ekologická barva se základem a impregnací proti škůdcům a plísním, ale také hliníková lišta chránící dřevo před UV zářením a vodou stékající ze skla zajišťují dlouhodobou odolnost a trvanlivost okenních výrobků